0
ثبت سفارش
تعداد
عنوان

شومیز مشکی 

شومیز مشکی یکی از عناصر اصلی کمد لباس است که الهام بخش بسیاری از ایده های شومیز می باشد و به طور انعطاف پذیر در مکان های مختلف می توانید از آن استفاده کنید. یاد بگیرید که چگونه با این شومیز یک استایل فوق العاده زیبا برای مناسبت های مختلف داشته باشید.

شومیز رنگ مشکی جزء کارسازترین شومیزها به حساب می آید به عبارت دیگر شما می توانید این شومیز را با هر رنگی که دلخواهتان می باشد ست نمایید. هر خانم با سلیقه ای حتما باید یک شومیز رنگ مشکی داخل کمد لباس خود داشته باشد.
رنگ مشکی شومیز باعث جذابیت بیشتر می شود و شما می توانید برای مجالس رسمی از این شومیز استفاده نمایید.
شاید برای تان این سوال پیش آید که چگونه می توانید یک استایل جذاب با شومیزهای مشکی داشته باشید و یا این شومیز را با چه چیزهایی می توانید ست نمایید. همچنین شما می توانید از این شومیزها به عنوان شومیز محرم هم استفاده نمایید.
در ادامه به این موضوع می پردازیم
.

در ادامه برای خرید شومیزهای مشکی می توانید بهترین آن ها را انتخاب و نمایید.

 • وضعیت
 • جدیدترین
 • پربازدیدترین
 • پرفروشترین
 • ارزانترین
 • گرانترین
 • الفبا
 • محبوب ترین
 • 10 مزیت داشتن شومیز مشکی ساده در کمد لباس شما
 • رنگ مشکی یک رنگ فوق العاده چاپلوس است و این رنگ مورد علاقه جدید اکثر خانم ها می باشد. بدون شک پوشیدن شومیزهای مشکی شما را باکلاس و شیک نشان می دهد!
  این شومیزها هرگز از مد نمی افتند، زیرا رنگی است که مناسب همه افراد می باشد. همچنین نمایانگر جذابیت، زرق و برق است. مشکی رنگ مورد علاقه شخصی من است و اگر مورد علاقه شما نیست، تا پایان خواندن این مقاله به من اعتماد کنید، ممکن است دوست داشته باشید تمام شومیز های مشکی را بپوشید.

  1. صرفه جویی در زمان:

  هر دختری با زمانی روبرو می شود که احساس می کند لباسی برای پوشیدن جلسات کاری، دانشگاه، مهمانی و ... ندارد. شومیز مشکی با رنگ های دیگر نه تنها به شومیز تضاد می بخشد، بلکه مطمئن ترین انتخاب برای شیک به نظر رسیدن است. بنابراین، وقت خود را برای فکر کردن به اینکه صبح چه بپوشید تلف نخواهید کرد، داشتن شومیز مشکی بلند که مانند مانتو مشکی عمل می کند بدون شک در زمان شما که احساس می کنید چیزی برای پوشیدن ندارید، صرفه جویی می کند!

  2. شما را لاغر نشان می دهد:

  برای هر شومیز یا لباسی، مشکی یک رنگ لاغری بصری است. این کمک می کند تا لاغر به نظر برسید و همچنین شما را جذاب تر نشان می دهد!

  3. آن را به طور بی پایان با هر لباسی ست کنید:

  وقتی صحبت از ست لباس هایتان می شود، مشکی یکی از بهترین انتخاب هاست! می توانید آن را با هر رنگی ترکیب کنید و تقریباً با هر طرحی مطابقت دارد. شما می توانید با هر نوع پارچه ای آن را آزمایش کنید.

  4. هر رنگ پوستی را صاف می کند:

  پوشیدن رنگی که رنگ پوست شما را تکمیل می کند بلافاصله ظاهر شما را زیبا می کند و رنگ مشکی تنها رنگ لباسی است که می تواند با هر رنگ پوستی مطابقت داشته باشد.

  5. شما را باکلاس و شیک نشان می دهد:

  شومیز مشکی با شلوار راحت ترین انتخاب برای ظاهری باکلاس و شیک است. یکی از دلایل محبوبیت این رنگ در بین خانم ها همین است. این تصور قدرت، اعتماد به نفس و اغوا کننده را می دهد.

  6. رنگ مشکی هرگز از مد نمی افتد:

  به عقیده من، مدل شومیز مشکی برای محرم یکی از لوازم اصلی مد است که هر خانمی باید در کمد لباس خود داشته باشد. مشکی رنگ تیره ای است که نمادی با کلاس و ظرافت است.

  7. ظاهر خوش فرم تر:

  شومیز مشکی اسپرت باعث می شود بدن شما جذاب تر به نظر برسد و بدن شما را در ظاهری خوش فرم تر نشان دهد. شکل شما را متملق می کند!

  8. برای تمام فصول:

  شومیز رنگ مشکی را می توانید در تمام فصول تابستان و زمستان بپوشید. پوشیدن آن در تمام فصول خوب است. 

  9. لوازم جانبی دوستانه:

  هنگام پوشیدن و خرید شومیز مشکی مجلسی، می توانید آن را در هر زمانی با اکسسوری ست کنید. برای تزیین لباس مشکی خود نیازی به حساب روی جواهرات ندارید. شما می توانید چیزهای جدید را امتحان کنید، و از آن لذت ببرید.

  10. لکه نخواهید داشت:
  وقتی مدل شومیز مشکی حریر می پوشید، لازم نیست نگران لکه ها باشید. چرا؟ چون کس نمی تواند لکه های شما را ببیند.

  چرا مردم رنگ های مشکی می پوشند؟

  بسته به اینکه از چه کسی بپرسید، دلایل مختلفی پشت روانشناسی پوشیدن لباس مشکی خواهید شنید.
  بسیاری از مردم بر این باورند که شومیز مشکی اندام آنها را برجسته یا لاغر می کند. برخی دیگر، رنگ سیاه را با جدیت، سرسختی یا قدرت مرتبط می دانند و مایلند آن پیام ها یا نگرش ها را به مردم منتقل کنند. رنگ های مشکی نیز می توانند ظریف و پیچیده به نظر برسند، رنگ های سرمه ای، قهوه ای تیره و زغالی نیز می توانند ظاهر شوند.

  افرادی که در مورد پوشیدن مشکی مصمم هستند، ممکن است تصور کنند که جذاب تر و معتبرتر به نظر می رسند و بنابراین، تأثیرگذارتر هستند. در حقیقت، اگر مشکی برای شما رنگ ایده آلی نباشد، که بر اساس ترجیحات DNA درونی شما تأیید شده است، رنگ سیاه زندگی را از پوست شما می کشد و شما را بیمار یا نامرئی نشان می دهد. یک مجموعه تمام مشکی می تواند توانایی شما را در برقراری ارتباط با مردم کاهش دهد.