0
ثبت سفارش
تعداد
عنوان

کت زنانه

آیا برای کشف رازهای شیک پوشی کت زنانه آماده اید؟ با نزدیک شدن به ماه های پاییز، زمان آن فرا رسیده است که به دنبال الهام گرفتن برای لباس های مدرن هوای سرد باشید. با کمک و راهنمایی های حرفه ای نیکامد الهام بگیرید و لباس های خود را از نظر زیبایی شناسی بهبود بخشید!

بهترین نگاه کردن هرگز آسان تر نبوده است.

 • وضعیت
 • جدیدترین
 • پربازدیدترین
 • پرفروشترین
 • ارزانترین
 • گرانترین
 • الفبا
 • محبوب ترین
 • طراحی بی نظیر با کت زنانه
 • کنتراست (تضاد) ایجاد کنید

  یکی دیگر از روش های خیره کننده و جذاب برای پوشیدن کت های زنانه اسپرت، ایجاد تضاد بصری بین کت و سایر لباس های مد است. این نوع کنتراست را می توان با مخلوط کردن رنگ های مخالف و انواع مختلف پارچه به دست آورد.

  به سادگی لباسی را انتخاب کنید که می خواهید خودنمایی کنید، سپس با کت، لباس ها و اکسسوری ها در جهت مخالف بروید. به عنوان مثال، جین را با لباس های رنگ روشن یا چرم با لباس های نخی در سایه های خنثی ترکیب کنید.

  از کت سایز بزرگ استفاده نمایید

  در حال حاضر، مدهای بزرگ کاملاً مد روز هستند. بنابراین، چه راهی بهتر از بالاتنه لاغر و کت های سایز بزرگ.

  کت های زنانه اسپرت را با کفش های کتانی بپوشید

  کت های زنانه در فضای باز را با کفش های کتانی بپوشید! تقریباً هیچ نوع ژاکتی وجود ندارد که با این نوع کفش عجیب به نظر برسد. از کت های معمولی چرمی، جین هم می توانید برای این کار استفاده نمایید.
  برای بهترین ترکیب با کت های زنانه تجاری-کژوال، به شما توصیه می کنیم از کفش های کتانی تک رنگ مشکی یا سفید بدون تزئینات و پلتفرم های مسطح استفاده کنید. اگر به دنبال ظاهری روزمره یا خیابانی هستید، استایل خود را با کت سایز بزرگ مورد علاقه خود و کفش های کتانی ضخیم با رنگ های روشن و عناصر سرد ترکیب کنید.

  رنگ های ثابت با کت زنانه اسپرت

  بی دردسرترین راه برای استایل دادن به ژاکت، ترکیب آن با شومیز و لباس هایی با رنگ های ثابت است. هنگامی که مطمئن نیستید با پوشش مورد علاقه خود چه بپوشید، لباس های تک رنگ را به تناسب خود اضافه کنید.

  شلوار جین برش و کمر بلند

  کت های چرمی زنانه و کت های جین خود را با یک تاپ کوتاه و شلوار جین کمر بلند ست کنید. این کار ظاهری معمولی و مدل مانند را ایجاد می کند که ساده، به راحتی قابل کشیدن و جذاب است و بهترین بخش این است که لازم نیست زیاد به آن فکر کنید، زیرا این سبک شامل لباس های پایه کلاسیک است که هر زنی در کمد لباس خود دارد.
  شما می توانید با جواهرات زنجیری، عینک آفتابی کلاسیک، یک کیف تک رنگ خنثی و کفش های راحت، سبک مدرن تمیز را ارتقا دهید.

  چگونه برای استایل کت زنانه شیک الهام بگیریم؟

  در این دنیای دیجیتالی پیشرفته، پیدا کردن کت های زنانه با طراحی چشم نواز هم به صورت آنلاین و هم در فروشگاه بسیار آسان است. با این حال، خرید یک ژاکت مساوی با دانستن نحوه استایل و ترکیب آن با لباس های دیگر نیست. برای الهام گرفتن، باید در رسانه های اجتماعی (جایی که می توانید ایده های زیادی پیدا کنید) فعال بمانید.